1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

rippermkd's Recent Activity

 1. rippermkd одговори на темата Продавам НОВО куќаре CoolerMaster K350.

  не дека е лошо, ама е веќе стар модел, а за истите пари можеш да земеш доста подобро куќиште со можност за повеќе вентилатори односно...

  16 Септември 2019 во 02:19
 2. rippermkd одговори на темата Продавам НОВО куќаре CoolerMaster K350.

  utka svetska si napravil so kukjisteto, jas bi go vratil vo setek i bi zel nesto drugo Испратено од Mi A2 Lite преку IT.mk форум апликација

  15 Септември 2019 во 23:53
 3. rippermkd одговори на темата графички.

  bump! Испратено од Mi A2 Lite преку IT.mk форум апликација

  15 Септември 2019 во 23:39
 4. rippermkd одговори на темата Проценка Sapphire Nitro+ RX470 8GB.

  na forumov 5000 (5500 so garancija) nadvor 6-7000. :)

  11 Септември 2019 во 09:42