1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои rippermkd ги следи

 1. AlexM

  On your way to fame, од City of Consuls
  Мислења:
  949
  Допаѓања:
  516
  Поени од трофеи:
  365
 2. cele_x

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  495
  Поени од трофеи:
  270
 3. GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 39, од Битола
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  229
  Поени од трофеи:
  155
 4. Govedo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  80
 5. Gucci

  On your way to fame
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  639
  Поени од трофеи:
  370
 6. skullmonkey

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,856
  Допаѓања:
  2,984
  Поени од трофеи:
  1,837
 7. spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,671
  Допаѓања:
  2,994
  Поени од трофеи:
  1,657
 8. uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,828
  Допаѓања:
  4,367
  Поени од трофеи:
  1,752
 9. wolverine

  On your way to fame
  Мислења:
  799
  Допаѓања:
  668
  Поени од трофеи:
  265
 10. Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,035
  Допаѓања:
  1,186
  Поени од трофеи:
  330