1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат rippermkd

 1. GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 39, од Битола
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  229
  Поени од трофеи:
  155