1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ri4i90
Последна активност:
3 Септември 2012
Зачленет:
17 Февруари 2011
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Роденден:
15 Јуни 1990 (Возраст: 29)

Сподели

ri4i90

Intern, 29

ri4i90 последен пат беше виден (како):
3 Септември 2012