• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од revenov

 1. R

  Crysis 2 BETA PC

  Bidejki podobro e opkruzuvanjeto na ostrovot.
 2. R

  Бутабилно усб

  eve ti tutorial kako da napravis bootabilen USB drive so HP USB Tool http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=57750
 3. R

  Crysis 2 BETA PC

  Super igra e krajzis, samo mislam deka ja utnaa sto ja premestija vgrad.
 4. R

  Совет околу конфигурација

  vtorata e podobra
На врв Дно