1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Revan
Последна активност:
17 Јуни 2017
Зачленет:
25 Мај 2008
Мислења:
660
Допаѓања:
310
Поени од трофеи:
392

Следачи 4

Сподели

Revan

Gaining Experience

Revan последен пат беше виден (како):
17 Јуни 2017