1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rembrandt
Последна активност:
12 Јануари 2016
Зачленет:
12 Април 2010
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 Јануари 2010 (Возраст: 10)

Сподели

rembrandt

Intern, Машко, 10

rembrandt последен пат беше виден (како):
12 Јануари 2016