1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
reflexmk
Последна активност:
24 ноември 2019
Зачленет:
13 Март 2014
Мислења:
310
Допаѓања:
375
Поени од трофеи:
205

Следачи 4

Пол:
Машко
Локација:
Велес

Сподели

reflexmk

Gaining Experience, Машко, од Велес

reflexmk последен пат беше виден (како):
24 ноември 2019