1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
red dragon
Последна активност:
10 Декември 2019
Зачленет:
28 Јуни 2013
Мислења:
45
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
60

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
30 Јануари 1989 (Возраст: 31)

Сподели

red dragon

Intern, Машко, 31

:) 6 Јули 2013

red dragon последен пат беше виден (како):
10 Декември 2019