• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од realfxtrader

 1. R

  Дали некој од Македонија трејда Forex?

  Zabraneto, ama to e star zakon, samo novo izvestuvanje, jas imam poveke pati povelceno pari, se prijavuvas vo ujjp seto regularno i ti naplakaat 10% danoce... No i da se problem, kade i da e, ako se raboti ko sto treba da s epravi profit, narednata godina sekako kkade i da e ke go odobrat, mora...
 2. R

  Дали некој од Македонија трејда Forex?

  Zdravo do site clenovi vo forumot. Ako nekoj se uste se interesira za forex, slobodno neka me kontaktira, pro trejder sum veke 6 god. Sekako za nekoe vreme planiram da otvoram grupa ili forum samo za trejderi, kade ke mozat da komuniciraat megu sebe i da se spodeluva mislenje analizi itn. Pozdrav
На врв Дно