1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
razor111
Последна активност:
30 Декември 2017
Зачленет:
28 oктомври 2012
Мислења:
10
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
6 Септември 1993 (Возраст: 26)

Сподели

razor111

Intern, Машко, 26

razor111 последен пат беше виден (како):
30 Декември 2017