1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
RaZmo
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 22:59
Зачленет:
30 oктомври 2010
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Сподели

RaZmo

Intern

RaZmo последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019 во 22:59