1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ratina4
Последна активност:
29 Февруари 2020
Зачленет:
23 oктомври 2009
Мислења:
31
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Сподели

ratina4

Intern

ratina4 последен пат беше виден (како):
29 Февруари 2020