1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rainy nigth
Последна активност:
13 Јули 2009
Зачленет:
25 Септември 2008
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

rainy nigth

Intern

rainy nigth последен пат беше виден (како):
13 Јули 2009