1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ragnar's Recent Activity

 1. Ragnar одговори на темата Прашање.

  Сака да каже системот ја памти. Во теорија можеш да имаш дебитни картици виза од неколку банки од кај нас и со различни мејлови да...

  27 Март 2020 во 19:11
 2. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на 123456 во темата YouTube Premium.

  да да тоа е плус, јел да и ме сиромашна понудата ама пак, читам дека и гоогле мовие ке одел фрее со реклами поради коронава

  27 Март 2020 во 18:05
 3. Ragnar одговори на темата YouTube Premium.

  Па имаат и нивни серии, документарци демек и тоа влијае на цената :)

  27 Март 2020 во 16:47
 4. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на Oktar во темата YouTube Premium.

  А на телевизор што ставате за да нема реклами? Иначе од ебај најголемиот дел функционираат на принцип ти даваат нов акаунт, што е...

  27 Март 2020 во 16:46
 5. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на 123456 во темата YouTube Premium.

  Што ништо не го гледај тоа од ибеј, ти можеш и преку индиски впн да ги испоштуваш така лаганица за 100 денари или фамили пакет за 150денари

  27 Март 2020 во 08:57
 6. Ragnar одговори на темата YouTube Premium.

  -149,00 MKD Да се поправам. Ама ако делиш со некого може и 50 денари да излезе :-) Веројатно добра опција за сите овие стриминг сервиси...

  27 Март 2020 во 08:48
 7. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на Fatal1ty_ во темата YouTube Premium.

  Читај горе пишува

  27 Март 2020 во 08:47
 8. Ragnar одговори на темата YouTube Premium.

  Само ради реклами да не гледаш се исплати 100 денари месечно :-)

  27 Март 2020 во 08:20
 9. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на DrMTR во темата Deezer Family.

  Кој сака целосно отклучен Дезер за беспари, нека ми прати ПП. Значи функционира буквално се ,вклучувајки и HQ Lossless квалитет на...

  26 Март 2020 во 21:51
 10. Ragnar одговори на темата Deezer Family.

  Мене не ми правеше проблем пред некој месец кога се регистрирав со наша картица. Од тогаш само автоматски ми зима рупии секој месец и...

  26 Март 2020 во 21:09
 11. Ragnar одговори на темата Deezer Family.

  За YouTube Premium беше муабетот. И јас користам индиски. :-)

  26 Март 2020 во 20:25
 12. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на 123456 во темата Deezer Family.

  147 денари фамили пакет(индиски) :D

  26 Март 2020 во 20:24
 13. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на XAKEP во темата PlayStation 4 дискусија.

  На интернет (линк) се појавија игрите што потенцијално би биле бесплатни за сите што имаат PS+. Игрите се појавиле на каналот на...

  25 Март 2020 во 16:47
 14. На Ragnar му/ѝ се допаѓа мислењето на bleys во темата Која игра ја плешаш во моментов?.

  Апропо муабетот поназад, игрите ко медиум се веројатно најверсатилниот израз на денешницата, у самиот нивни зачеток, ликови ко...

  25 Март 2020 во 08:16
 15. Ragnar одговори на темата Која игра ја плешаш во моментов?.

  Не реков дека игрите се бескорисни напротив. Затоа и јас ги играм. Ама во модерните игри се повеќе провејува ширење на агенди -...

  24 Март 2020 во 21:15