• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
R
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Здраво пријателе !
  Најнапред да ти се извинам (не сум го посетил форумов мнооооооогу одамна - минус од мене).
  Кажи што те интересира за broadcasting, ако можам да ти помогнам, ти стојам на располагање...
  Поздрав
  П.С. Можеш да ме контактираш и на меил на: [email protected]
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно