Неодамнешна содржина од раднаскела

 1. раднаскела

  Предлог за лаптоп

  Фала многу дечки на советите и предлозите. Убаво размислив и јас мислам дека најдобро решение ми е да останам на тоа што го имам барем засега, мислам дека цените ќе паднат и ќе земам подобар лаптоп напролет за истата цена. :)
 2. раднаскела

  Предлог за лаптоп

  Фала на одговорите, иначе не сум лимитиран на сет, ако најдете добар лаптоп во ранг на тој буџет од други продавници, слободно пишете [emoji6]
 3. раднаскела

  Предлог за лаптоп

  Здраво дечки, имам потреба од совети при избор на лаптоп. Значи планирам да земам нов, после речиси 5 години и многу не ги пратам хардверските компоненти кои се релативно нови на пазарот. Располагам со буџет до 25к, највеќе ми треба за да оди глатко при работа со AutoCAD, SolidWorks, може и...
На врв Дно