1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
r[1]ba*
Последна активност:
4 Април 2016
Зачленет:
25 Август 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
10 Август 1986 (Возраст: 33)

Сподели

r[1]ba*

Intern, Машко, 33

r[1]ba* последен пат беше виден (како):
4 Април 2016