1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
qwerty1
Последна активност:
26 oктомври 2010
Зачленет:
24 Февруари 2010
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
19 Јануари 1973 (Возраст: 47)

Сподели

qwerty1

Intern, 47

qwerty1 последен пат беше виден (како):
26 oктомври 2010