1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Quard 32
Последна активност:
7 Април 2016
Зачленет:
12 oктомври 2013
Мислења:
14
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1978 (Возраст: 41)
Локација:
Skopje
Занимање:
CNC programer

Сподели

Quard 32

Intern, Машко, 41, од Skopje

Quard 32 последен пат беше виден (како):
7 Април 2016