1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pythonman
Последна активност:
16 Април 2010
Зачленет:
16 Април 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
30 ноември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Pythonman

Intern, 29

Pythonman последен пат беше виден (како):
16 Април 2010