1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pyropwnage
Последна активност:
2 Април 2020 во 02:22
Зачленет:
28 Август 2012
Мислења:
177
Допаѓања:
34
Поени од трофеи:
90

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Штип

Сподели

Pyropwnage

Intern, Машко, од Штип

Ако си добар во нешто остави ги другите да проценат! (фалбата е р'ѓа) 30 Септември 2013

Pyropwnage последен пат беше виден (како):
2 Април 2020 во 02:22