1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pwned
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 11:44
Зачленет:
12 Мај 2016
Мислења:
33
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко

Сподели

pwned

Intern, Машко

pwned последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020 во 11:44