• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Punishermk

 1. Punishermk

  GTA V

  На Blitz мисијата кога ќе дојдете до делот кога треба да го отидете до Safe Getaway возило самоубијте се со Франклин 3 пати и ќе има опција Skip Mission и делот кога треба да се вози со Мајкл ќе биде поминат. :)
 2. Punishermk

  GTA V

  Дајте торент и на мене :D
 3. Punishermk

  Препорачајте слушалки

  Со микрофон ми треба :)
 4. Punishermk

  Препорачајте слушалки

  Ако може да ми дадете предлог за слушалки до 4000 денари.Главно ќе се користат за гејминг и за слушање музика.
 5. Punishermk

  WoW сервер - фракција - battletag

  Tarren Mill - Horde - PunisherMKD#2797 :)
 6. Punishermk

  10 години World of Warcraft

  Стандард е ,не користам ја никакви аддони ,само скада
 7. Punishermk

  10 години World of Warcraft

  хахах еве што се дешава кога пробувам да летам за гаризонот
 8. Punishermk

  10 години World of Warcraft

  Зависи на кој сервер си :D Еве јас пак чекам queue,а најеверојатно пак ке биде неигрива :oops:
 9. Punishermk

  10 години World of Warcraft

  Јас уште у queue :( 61 сум
 10. Punishermk

  10 години World of Warcraft

  Еве го дојде до 200,за 15-20 минути ќе биде ваљда :rolleyes:
 11. Punishermk

  10 години World of Warcraft

  :(
 12. Punishermk

  hearthstone tips and tricks

  Еве ви добар сајт за Хартстоун http://www.hearthpwn.com/
 13. Punishermk

  Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!)

  Сега за сега не се прља воопшто.
 14. Punishermk

  Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!)

  Cooler Master Storm Recon 1890 денари од Анхоч
На врв Дно