1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
puljo3
Последна активност:
2 Март 2020
Зачленет:
1 Декември 2008
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
160

Сподели

puljo3

Intern

puljo3 последен пат беше виден (како):
2 Март 2020