1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
puler
Последна активност:
25 oктомври 2013
Зачленет:
21 Јуни 2008
Мислења:
124
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
30
Роденден:
7 Мај 1988 (Возраст: 32)

Сподели

puler

Intern, 32

puler последен пат беше виден (како):
25 oктомври 2013