1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pudge
Последна активност:
23 Декември 2008
Зачленет:
28 ноември 2007
Мислења:
128
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

pudge

Intern

pudge последен пат беше виден (како):
23 Декември 2008