1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

psyside's Recent Activity

 1. psyside одговори на темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  S675ka во комбинација со 3500 ќе биде повеќе од доволно. Рачунај слободно дека е нешто најдобро за парите со оглед на one ui, мада тоа е...

  17 Септември 2019 во 04:05
 2. На psyside му/ѝ се допаѓа мислењето на CBB_6 во темата Рецензија AMD конфигурација (photo story).

  Пошто новото куќиште е целосно мат црно и сите останати компоненти се црни, и сето тоа ќе се гледа низ стаклената страница, ми делеше...

  15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 22.jpg 21.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 28.jpg 26.jpg 27.jpg 16 Септември 2019 во 01:37
 3. На psyside му/ѝ се допаѓа мислењето на CBB_6 во темата Рецензија AMD конфигурација (photo story).

  После подолго време „апстинирање“ од надградби и купување нов хардвер, си реков ај овај старецот ( P35 плоча, Q9550 ), да го свежнам со...

  0.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 16 Септември 2019 во 01:36
 4. psyside одговори на темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Камерата на 6t, губи од mi8, op5 е далеку. Седи си на mi8, подобар е.

  16 Септември 2019 во 00:34
 5. На psyside му/ѝ се допаѓа мислењето на Alucard во темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  @marv: Разгледај го и A70, ако веќе не си го, за нијанса поскап, ама подобар...

  15 Септември 2019 во 16:27
 6. psyside одговори на темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  Сем потенцијално брзина (рестарт 1 у недела и чистење кеш од рикавери на 2) друго нема да ти фали, софтверот е одличен.

  15 Септември 2019 во 14:58
 7. psyside одговори на темата Samsung паметни телефони - генерална дискусија.

  :)

  15 Септември 2019 во 14:54
 8. psyside Прикачи датотека во темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  иПхоне X [ATTACH] e иПхоне 11 Max Pro [ATTACH]

  70150815_128257871851031_5183526469323767343_n.jpg 69030964_158988248584854_2080536164718872545_n (1).jpg 15 Септември 2019 во 02:06
 9. psyside одговори на темата Pixel паметни телефони - генерална дискусија.

  Го земав P30p, и не е светлосни години, сем во екстремен low light.

  14 Септември 2019 во 19:31
 10. psyside одговори на темата Телефон со добра камера.

  RN7P/RN8P/MI8 used

  14 Септември 2019 во 15:30
 11. psyside одговори на темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  RN8P

  14 Септември 2019 во 15:18
 12. На psyside му/ѝ се допаѓа мислењето на Aleks88 во темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  Fala, i kako vikaat da si kupis podobar od ovoj :) Yes of skroz, se soglasuvam i go potvrduvam nazivot od pogore :) :) Telefonot e zver...

  14 Септември 2019 во 04:48
 13. На psyside му/ѝ се допаѓа мислењето на Majestic во темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  Се извинувам, поправено. [ATTACH] [ATTACH]

  IMG_20190726_160616.jpg IMG_20190726_160815.jpg 14 Септември 2019 во 04:46
 14. На psyside му/ѝ се допаѓа мислењето на Majestic во темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  Досега користев OnePlus One кој го имам скоро 5 години е ме служи одлично. Конечно се решив и пресеков за Galaxy Note 9 откако најдов...

  14 Септември 2019 во 04:46
 15. На psyside му/ѝ се допаѓа мислењето на BorisSapphire во темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  [IMG] Note 10+

  14 Септември 2019 во 04:03