1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои psyside ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. aleksuperior

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  663
  Допаѓања:
  916
  Поени од трофеи:
  270
 3. AlexanderMK

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Скопје
  Мислења:
  1,141
  Допаѓања:
  1,798
  Поени од трофеи:
  365
 4. AMD_fan

  Certified IT Addict, Машко
  Мислења:
  3,646
  Допаѓања:
  137
  Поени од трофеи:
  627
 5. Audiofil

  Gaining Experience
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  329
  Поени од трофеи:
  512
 6. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,649
  Допаѓања:
  2,653
  Поени од трофеи:
  1,627
 7. BSOD

  Intern
  Мислења:
  709
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  0
 8. daniel111

  Gaining Experience
  Мислења:
  681
  Допаѓања:
  333
  Поени од трофеи:
  502
 9. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,149
  Допаѓања:
  4,859
  Поени од трофеи:
  2,202
 10. despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  355
 11. dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  319
  Допаѓања:
  265
  Поени од трофеи:
  325
 12. farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50
 13. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,507
  Допаѓања:
  25,572
  Поени од трофеи:
  2,377
 14. FiC DoGG

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  834
  Допаѓања:
  806
  Поени од трофеи:
  512
 15. Fredy

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  844
  Допаѓања:
  2,173
  Поени од трофеи:
  1,280
 16. gdamjan

  On your way to fame
  Мислења:
  2,244
  Допаѓања:
  515
  Поени од трофеи:
  802
 17. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,464
  Допаѓања:
  10,418
  Поени од трофеи:
  2,342
 18. Jokerski

  On your way to fame, Машко, од Во твојот ум чедо
  Мислења:
  814
  Допаѓања:
  733
  Поени од трофеи:
  290
 19. Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  255
 20. Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,208
  Допаѓања:
  3,567
  Поени од трофеи:
  1,717