1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат psyside

 1. Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,111
  Допаѓања:
  1,924
  Поени од трофеи:
  375
 2. acebt88

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  50
 3. alek005

  Intern, 32
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. aleksandardespotovikj

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  947
  Допаѓања:
  428
  Поени од трофеи:
  255
 5. aleksuperior

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  687
  Допаѓања:
  912
  Поени од трофеи:
  270
 6. AlexanderMK

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Скопје
  Мислења:
  1,144
  Допаѓања:
  1,787
  Поени од трофеи:
  365
 7. Alexander_mkd

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  70
 8. AlexM

  On your way to fame, од City of Consuls
  Мислења:
  949
  Допаѓања:
  516
  Поени од трофеи:
  365
 9. alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  596
  Поени од трофеи:
  355
 10. AndrejFerdzo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  830
  Допаѓања:
  279
  Поени од трофеи:
  255
 11. Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,558
  Допаѓања:
  2,371
  Поени од трофеи:
  1,492
 12. B.Georgiev

  Intern, Машко
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 13. barcode

  Intern, Машко
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 14. bate mile

  Gaining Experience
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  402
 15. Bilbiloski

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  10
 16. Bla4KRa1n

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  250
 17. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,685
  Допаѓања:
  2,662
  Поени од трофеи:
  1,517
 18. bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  993
  Допаѓања:
  1,128
  Поени од трофеи:
  255
 19. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  315
 20. daniel111

  Gaining Experience
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  333
  Поени од трофеи:
  392