1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
PsyShadow
Последна активност:
21 Мај 2020
Зачленет:
9 Април 2007
Мислења:
74
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170

Сподели

PsyShadow

Intern

PsyShadow последен пат беше виден (како):
21 Мај 2020