1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
pshapshal
Последна активност:
26 Мај 2020 во 09:42
Зачленет:
3 Февруари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
25 Август 1988 (Возраст: 31)

Сподели

pshapshal

Intern, 31

pshapshal последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020 во 09:42