• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

PS3MasterRace

Роденден
1 јануари 1981 (Возраст: 40)
Пол
Машки

Трофеи

  1. 5

    Прва порака

    Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно