1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Prophet
Последна активност:
17 Јули 2019 во 17:37
Зачленет:
16 Август 2014
Мислења:
5
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
24 Јануари 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Prophet

Intern, Машко, 23

Prophet последен пат беше виден (како):
17 Јули 2019 во 17:37