1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Propeller's Recent Activity

  1. Propeller одговори на темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

    Да не ги помеша со РН 8 про? РН8 и РН8t се скроз идентични освен што вториов е наменет за европски пазар и има НФЦ и бенд 20.

    21 Февруари 2020 во 03:39