1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ProNoob
Последна активност:
7 Јануари 2012
Зачленет:
1 oктомври 2010
Мислења:
392
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
45

Ги следи 2

Следачи 1

Сподели

ProNoob

Intern

Учам. 10 Декември 2011

ProNoob последен пат беше виден (како):
7 Јануари 2012