1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
prolivot
Последна активност:
23 Февруари 2019 at 21:07
Зачленет:
28 Декември 2014
Мислења:
164
Допаѓања:
178
Поени од трофеи:
90

Ги следи 1

Роденден:
17 Април 1982 (Возраст: 36)

Сподели

prolivot

Gaining Experience, 36

prolivot последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2019 at 21:07