1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Professor

 1. 10
  Доделено: 14 Август 2019

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 2. 10
  Доделено: 20 Април 2019

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 3. 50
  Доделено: 10 Јануари 2018

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 4. 10
  Доделено: 7 ноември 2015

  Мобилна верзија

  Читај го форумот со темата за мобилни уреди.

 5. 5
  Доделено: 4 ноември 2014

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 6. 5
  Доделено: 16 Јануари 2013

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот