1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Professor
Последна активност:
23 Февруари 2019 at 08:31
Зачленет:
2 Јануари 2013
Мислења:
42
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко

Сподели

Professor

Intern, Машко

Professor последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2019 at 08:31