• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Problemo

 1. P

  Kako da izbrisam Linux Endless da snimam Windows 10

  Ja snam ovaa procedura, samo niako neki da trgni so butabilno usb probav poveke pati, @Multipass ne mozam da kreiram butabilno usb na toj nacin.
 2. P

  Kako da izbrisam Linux Endless da snimam Windows 10

  Laptopot e Acer Aspire 5 A515-51G
 3. P

  Kako da izbrisam Linux Endless da snimam Windows 10

  Kako da napram butabilno USB so Etcher nikako ne mozam. I kako odi procedurata da go preinstaliram.
 4. P

  Kako da izbrisam Linux Endless da snimam Windows 10

  Hitno mi treba pomos, Zedov laptop so Endless... nemam DVD rom na Laptop i sakam da go preinstaliram so Windows 10 no ne mozam nikako da go preinstaliram. Nervi iskinav.
 5. P

  Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)

  Ве замолувам да ми напишете конфигурација за копање по можност риг со 4 графички картички матична процесор и напојување. До 2200евра (пожелна заработувачка 180 до 220евра) Ви Благодарам однапред
 6. P

  Lyoness компанија во подем

  Published on Jun 7, 2013 - Брате сврти малце на календарот 2018та е
 7. P

  Дали е до батеријата

  Направив хард ресет исто е .. Веројатно е загревањето направив 7 слики по ред со блиц и гаси кога ке загрее блиску до камерата веројатно е хардверски :(
 8. P

  Дали е до батеријата

  Flash news : Пробав со друга батерија од друг Г3 и истото го прави позајмената батерија беше околу 40 % и исто си прави ребоот. Пишете што мислите дека е
 9. P

  Дали е до батеријата

  Momentalno e na polnac i ne se restsrtiva go vadam od polnac na 62 posto gasi na ne cela minuta razgovor, a na polnac zboram ne se restartirva voopsto. Verojatno e do baterijata neli?
 10. P

  Дали е до батеријата

  Без задно капаче го користам сега не е до тоа. Под 60% е моментално без сим картичка и кога приклучив камера направив 4 слики и си направи ребоот и сега е во loop reboot за колку време стигаат нарачките од е бај ?
 11. P

  Дали е до батеријата

  Се работи за Lg g3 D851 кога ке дојде до 66% и се јавувам негде или поврзувам мобилен интеренет или wi fi телефонот се рестартира(reboot). Претпоставувам дека е батеријата ако е.. дали може нешто да се направи или нова
 12. P

  Предлог ТВ до 16к

  Во моментот го гледам овај телевизор http://tehnomarket.com.mk/products/09142226/philips-32pfh4100 предложете во коментар со линкови а исто така можи и мислење за тв од линкот поздрав
 13. P

  Веројатно проблем со матична на мобилен LG G2 F320

  беше полн сигурно 80% иначе пробав нема ефект
 14. P

  Веројатно проблем со матична на мобилен LG G2 F320

  Мобилниот се расипа од сам себе колку и да звучи смешно .. Сам се исклучи и повеке не се приклучи, пробав на полнач , пробав со вадење на батеријата и хард ресет и приклучување на усб порт никако не дава сигнали на живот. Го однесов на сервис веке 5 дена го држат и велат дека е матичната и дека...
На врв Дно