1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Проба
Последна активност:
13 Август 2019
Зачленет:
23 Јуни 2012
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
10 Март 1967 (Возраст: 52)

Сподели

Проба

Intern, Машко, 52

Проба последен пат беше виден (како):
13 Август 2019