1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
PrinsGraphic
Последна активност:
25 Мај 2020 во 17:13
Зачленет:
16 Септември 2015
Мислења:
10
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
10 Април 2000 (Возраст: 20)
Локација:
Прилеп
Занимање:
Web Design SEDC Academy Student

Сподели

PrinsGraphic

Intern, Машко, 20, од Прилеп

Web Design SEDC Academy Student 18 Мај 2020

PrinsGraphic последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 17:13