• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Primarch

  1. P

    Има ли Warhammer 40.000 Dawn of War играчи?

    Ако има да се договориме една интернет битка да направиме ако не се плашите:P
На врв Дно