1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Prakicov
Последна активност:
2 Јуни 2013
Зачленет:
14 Април 2013
Мислења:
23
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
8 ноември 1991 (Возраст: 28)
Локација:
Veles, Macedonia

Сподели

Prakicov

Intern, Машко, 28, од Veles, Macedonia

Prakicov последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2013