1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
power
Последна активност:
11 ноември 2012
Зачленет:
7 Март 2010
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Роденден:
23 Септември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

power

Intern, 34

power последен пат беше виден (како):
11 ноември 2012