1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Potop's Recent Activity

 1. Potop одговори на темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  Сменет iphone xs за huawei p30 pro. Камерата одлична а и батеријата. Супер џарџинг дефинитивно многу брка работа :) Испратено од...

  28 Март 2020 во 07:57
 2. На Potop му/ѝ се допаѓа мислењето на psyside во темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  [ATTACH]

  0-02-0a-231150eddc7e8fb1543f651b2508aae53881c0b49e3d19de7577c455e84071f3_28e1baa0_1585236819.jpg 28 Март 2020 во 07:54