• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од pornO_staR

 1. pornO_staR

  Dota 2

  Jas ke se nafatam za 1 vs 1 :) Ama sekako se znae mirror match ili same hero za da se vidi vistinskiot skill :D
 2. pornO_staR

  Dota 2

  Имам и јас 1 за донарање :) steam account : pornO_staR1g Додадете ме или пишете го маилот со кој сте го креирале steam-от :D
 3. pornO_staR

  Трансфер на пари, над 1500 евра

  Со картичка би требало да биде најбезболно, но ако немаш таква можност тогаш искрено малку тешко ќе ти оди тоа зошто ако се одлучиш за Western ќе треба бубрег да им дадеш :) Провери дали има филијала на одредена банка која ја има и во Македонија зошто си имаат поврзаност меѓу себе и ефтини...
 4. pornO_staR

  Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the...

  Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the second one :)
На врв Дно