1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
popovskigoce
Последна активност:
25 Мај 2020
Зачленет:
21 Август 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
10 Март 1986 (Возраст: 34)

Сподели

popovskigoce

Intern, Машко, 34

popovskigoce последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020