1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Popovski
Последна активност:
14 Декември 2011
Зачленет:
18 Септември 2011
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
15 Септември 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Popovski

Intern, 32

Popovski последен пат беше виден (како):
14 Декември 2011