• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од pookie_mkd

 1. pookie_mkd

  Помош за драјвер

  Ок е се снајдов најдов друга мрежна :D
 2. pookie_mkd

  Помош за драјвер

  Имам проблем со мрежната картичка. Проблемот е што незнам кој модел на мрежна картичка имам а незнам како да дознаам. Пробав со се што ми дојде на памет. Иначе PC-то што го имам е привремено додека да земам ново. Финтата е што е многу старо. Пробав со еверест нејќе да ми го даде моделот на...
 3. pookie_mkd

  Modern Warfare II први импресии

  Како за беља уште ја немам играно Modern Warfare II а страшно ме интересира што мислите за играва и дали да ја набавам. Од тоа што видов и чув, играта е многу добра ( и се разбира имала кратка кампања :( ) Што викате вреди ли играва ?
 4. pookie_mkd

  Здраво

  Здрво луѓе. Гледам дека многу луѓе што се нови на форумов се претставуваат решив и јас да се претставам. Јас сум Павле, имам 18 ( и пол :P ) години и се зачленив на форумов за да дознаам нешто повеќе и да бидам ап ту дејт :D со настаните во светот на технологијата. Тоа е тоа. Само би ве замолил...
На врв Дно